Νέο - Ανακοίνωση

Πρόγραμμα εκδηλώσεων Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου

Για περισσότερα διαβάστε εδώ: http://issuu.com/6119035/docs/______________________________2015

Μελέτη αποκατάστασης του τοξωτού γεφυριού Τσαγκαράδας

Συνάντηση με τον Γενικό Γραμματέα του Υπουργείου Πολιτισμού κ. Γιώργο Διδασκάλου είχε στην Αθήνα ο Δήμαρχος Ζαγοράς  - Μουρεσίου κ. Παν. Κουτσάφτης  με κεντρικό θέμα συζήτησης την αποκατάσταση του τοξωτού γεφυριού Τσαγκαράδας.

Ανακοίνωση για κλειστό ΚΕΠ την Δευτέρα 12/4/21

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 12/04/21 το Κέντρο Εξυπηρέτησης Πολιτών (Κ.Ε.Π.)  του Δήμου Ζαγοράς _ Μουρεσίου θα είναι κλειστό.

Ανακοίνωση για κλειστό Ταμείο του Δήμου 9 & 12/4/21 στη Δ.Ε. Ζαγοράς

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε ότι στις 09/04/21 και 12/04/21 το ταμείο της Δ.Ε. Ζαγοράς θα είναι κλειστό.

Στην Δ.Ε. Μουρεσίου θα λειτουργεί κανονικά.

Άμεση αντιμετώπιση πυρκαγιών σε Κισσό και Τσαγκαράδα - Αναγκαία η διαρκής λειτουργία του Πυροσβεστικού κλιμακίου

Άμεση και αποτελεσματική ήταν η αντιμετώπιση πυρκαγιών σε Κισσό και Τσαγκαράδα  με τα αίτια και στις δύο περιπτώσεις να προσδιορίζονται αρμοδίως στην καύση υπολειμμάτων καλλιεργειών.

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου κινητοποιήθηκε άμεσα και στις δύο περιπτώσεις.

Σελίδες

Εγγραφή στο Νέο - Ανακοίνωση

Ερωτηματολόγιο Ικανοποίησης Επισκεπτών

Πείτε μας τη γνώμη σας

Σχετικά με το Δήμο

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου προέρχεται από τη συνένωση των δύο Δημοτικών Ενοτήτων Ζαγοράς, Μουρεσίου.

Επισκέπτες

Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου (Δημοτικές Ενότητες Ζαγοράς και Μουρεσίου).

Τηλέφωνο: 24263 50103Τ.Κ.: 37001Email: dzag.mour@gmail.com