Σεμινάριο τουρισμού για επαγγελματίες και εργαζόμενους του κλάδου στον Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Δευ, 01/04/2024 - 22:00

ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
Project Zeta: Ημερίδα & Shaping the Future of Hospitality, sponsored by Coco- Mat, υπό την αιγίδα του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου
Το προσεχές Σάββατο 6 Απριλίου 2024, από τις 11.00 έως τις 16.00. θα πραγματοποιηθεί στο νέο διεθνές κέντρο σεμιναρίων Project Zeta – House of Dialogue (https://project-zeta.eu/) στη Ζαγορά Πηλίου, ημερίδα με θέμα: Shaping the Future of Hospitality, sponsored by Coco- Mat, υπό την αιγίδα του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου.
Το Πήλιο εκπληρώνει τις προϋποθέσεις για την ανάπτυξη μιας νέας τουριστικής φιλοσοφίας και ταυτότητας και σκοπός της εκδήλωσης είναι η ανάδειξη και προώθηση νέων πρακτικών
και τάσεων της ξενοδοχειακής αγοράς, με προσκεκλημένους σημαντικούς ανθρώπους από διάφορα επαγγέλματα και τομείς του τουρισμού.

Αρχείο deltio_typoy_gia_imerida_toyrismoy.docx15.71 KB