Σεμινάριο τουρισμού για επαγγελματίες και εργαζόμενους του κλάδου με θέμα: «Η μεγιστοποίηση της φήμης και των πωλήσεων μέσω των σελίδων κοινωνικής δικτύωσης και η διαχείριση παραπόνων των πελατών»

Τρί, 19/03/2024 - 12:30

Ο Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου διοργανώνει σεμινάριο τουρισμού, που απευθύνεται αποκλειστικά στους επαγγελματίες & εργαζόμενους του κλάδου με θέμα: «Η μεγιστοποίηση της φήμης και των πωλήσεων μέσω των σελίδων κοινωνικής δικτύωσης και η διαχείριση παραπόνων των πελατών».
Ομιλητής του σεμιναρίου θα είναι ο Προϊστάμενος Ελέγχου Επιθεωρήσεων και Τουριστικής Ανάπτυξης Θεσσαλίας του Υπουργείου Τουρισμού, κ. Σαρούκος Νικόλαος.
Η διάρκεια του θα είναι 3 ώρες και η συμμετοχή είναι δωρεάν για όλους. Μετά την ολοκλήρωση του σεμιναρίου θα αποσταλούν βεβαιώσεις παρακολούθησης στους συμμετέχοντες.
Για τη διευκόλυνση των συμμετεχόντων, το σεμινάριο θα διεξαχθεί σε δύο σημεία στο Δήμο μας.
Συγκεκριμένα:

Αρχείο nea_anartisi_prosklisis_1.docx52.5 KB