Πρόσκληση Δημάρχου για συγκέντρωση και συζήτηση με θέμα: Ανάρτηση δασικών χαρτών στο Ανήλιο

Πέμ, 23/02/2017 - 13:30

Ο Δήμαρχος Ζαγοράς Μουρεσίου, Παναγιώτης Κουτσάφτης σε συνεργασία με την Διεύθυνση Δασών Μαγνησίας, διοργανώνει συγκέντρωση προς ενημέρωση των δημοτών όλων των χωριών του Δήμου με θέμα: «Ανάρτηση δασικών χαρτών».

Στη συγκέντρωση θα αναλυθούν και θα συζητηθούν όλα τα θέματα που έχουν προκύψει από τις πρόσφατες αναρτήσεις των δασικών χαρτών.

Καλούνται οι Δημοτικοί Σύμβουλοι, οι Πρόεδροι και τα Μέλη των Δημοτικών & Τοπικών Κοινοτήτων, Σύλλογοι, Φορείς και όλοι οι δημότες της περιοχής μας, την Τετάρτη 1 Μαρτίου 2017 και ώρα 18:00 μ.μ., στο εστιατόριο Πανόραμα στο Ανήλιο.

Microsoft Office document icon prosklisi_-_anartisi_dasikon_harton.doc31 KB