Νέα Ανακοίνωση Δημάρχου Ζαγοράς - Μουρεσίου προληπτικών μέτρων για λόγους δημόσιας υγείας και για την αποφυγή διασποράς του κορωναϊού και τηλέφωνα επικοινωνίας

Παρ, 10/04/2020 - 13:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με νεότερη απόφαση του Δημάρχου Ζαγοράς-Μουρεσίου                κ. Παναγιώτη Κουτσάφτη  και στο πλαίσιο των συνεχών προληπτικών μέτρων για λόγους δημόσιας υγείας και συγκεκριμένα για την αποφυγή διασποράς του κορωνοϊού, αναστέλλεται εκ νέου η εξυπηρέτηση του κοινού με αυτοπρόσωπη παρουσία των πολιτών σε όλες τις υπηρεσίες του Δήμου Ζαγοράς-Μουρεσίου για το χρονικό διάστημα από τη Μ. Δευτέρα  13 Απριλίου 2020 και έως τη Δευτέρα 27 Απριλίου 2020.

Οι πολίτες μπορούν να ζητούν την εξυπηρέτησή τους:

α) τηλεφωνικώς στα ακόλουθα τηλέφωνα:

- για το Δημαρχείο Ζαγοράς στο τηλέφωνο 2426.350.102

- για το Δημοτικό Κατάστημα Τσαγκαράδας στο τηλέφωνο 2426.350.239

- για το ΚΕΠ στα τηλέφωνα 2426.350.225/-226

β) ηλεκτρονικά στο e-mail:dzag.mour@gmail.com

Επιπλέον, συνιστάται σε όλους τους πολίτες η χρήση των ηλεκτρονικών πληρωμών, για λόγους δημόσιας υγείας και προστασίας.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Αρχείο anakoinosi_3i.docx17.07 KB