Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ανακοίνωση συλλογής έντυπου υλικού καταλυμάτων για τις εκθέσεις τουρισμού στη Σόφια και στην Βιέννη

Πέμ, 22/02/2024 - 13:00

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε πως ο Δήμος μας θα συμμετάσχει στις επόμενες 2 εκθέσεις τουρισμού στο εξωτερικό:

• Σόφια, Βουλγαρίας Holidays & Spa ~ 13-15/03/2024 (Συμμετοχή σε αυτόνομο περίπτερο σε συνεργασία με το Δήμο Βόλου & το Δήμο Ν. Πηλίου)
  • Βιέννη, Αυστρίας Fieren Messe Wien ~ 14-17/03/2024 (Φιλοξενούμενοι στο ελληνικό περίπτερο του ΕΟΤ σε συνεργασία με το Δήμο Βόλου & το Δήμο Ν. Πηλίου)

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε διαφημιστικά φυλλάδια της επιχείρησης σας στις εκθέσεις (25 τεμάχια ανά έκθεση), τα σημεία διανομής και οι καταληκτικές ημερομηνίες ακολουθούν παρακάτω:

• Μέχρι αύριο, 23/02 Δημαρχείο Ζαγοράς
  • Μέχρι αύριο, 23/02 Δημαρχείο Τσαγκαράδας
  • Μέχρι Δευτέρα 26/02, Κτίριο Volos Info, Οδός Σέκερη 1, Βόλος

Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή βοήθεια!!

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Microsoft Office document icon anakoinosi_syllogis_entypoy_ylikoy_gia_ektheseis.doc33.5 KB