Ανακοίνωση για συλλογή έντυπου υλικού καταλυμάτων, για την έκθεση Τουρισμού στο Βουκουρέστι

Τρί, 23/01/2024 - 12:15

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Ο Δήμος μας σε συνεργασία με το Δήμο Βόλου και το Δήμο Νοτίου Πηλίου, θα συμμετάσχει με δικό του περίπτερο στην έκθεση τουρισμού στο Βουκουρέστι της Ρουμανίας κατά τις ημερομηνίες 15-18/02/2024.

Όσοι επαγγελματίες επιθυμείτε την αποστολή έντυπου υλικού των καταλυμάτων σας (μέχρι 25 τεμάχια), η συγκέντρωση θα γίνει σε 3 σημεία:

Έως την Πέμπτη 25/01:

• Δημαρχείο Ζαγοράς
  • Δημαρχείο Τσαγκαράδας

Έως την Παρασκευή 26/01: Κτίριο Volos Info, Σέκερη 1, στο Βόλο.

Η παρουσία σας στην έκθεση και η υποστήριξη του περιπτέρου μας VolosPelion είναι για εμάς πολύτιμη!

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Microsoft Office document icon anakoinosi_syllogis_entypoy_ylikoy_gia_ekthesi_voykoyresti.doc29.5 KB