Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Συμμετοχή του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου σε διεθνείς εκθέσεις τουρισμού

Δευ, 11/03/2024 - 13:30

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου συμμετέχει στις δύο εκθέσεις τουρισμού αυτής της εβδομάδας, σε Βουλγαρία και Αυστρία.
Συγκεκριμένα, στη «HOLIDAY AND SPA 2024», που θα πραγματοποιηθεί στη Σόφια της Βουλγαρίας κατά τις ημερομηνίες 13-15/03/2024, η συμμετοχή θα γίνει σε κοινό περίπτερο με το Δήμο Βόλου και το Δήμο Ν. Πηλίου, αξιοποιώντας σύγχρονες τεχνολογίες για παρουσίαση υλικού προβολής, με τη χρήση υπηρεσιών διερμηνείας για την καλύτερη δυνατή επικοινωνία με τους επισκέπτες της έκθεσης.

Αρχείο deltio_typoy_gia_symmetohi_se_toyristikes_ektheseis.docx14.33 KB