Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ο Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου στη διεθνή έκθεση τουρισμού «FIEREN MESSE» στη Βιέννη

Παρ, 22/03/2024 - 13:15

Ο Δήμος Ζαγοράς Μουρεσίου, σε συνεργασία με τον Δήμο Βόλου και τον Δήμο Ν. Πηλίου και φορείς και επαγγελματίες του κλάδου έχουν καθιερώσει εδώ και χρόνια την κοινή προώθηση του προορισμού «VolosPelion».
Στα πλαίσια της τουριστικής προβολής των χωριών του Ανατολικού Πηλίου, ο Δήμος Ζαγοράς Μουρεσίου συμμετείχε ενεργά στη διεθνή έκθεση τουρισμού «FIEREN MESSE VIEN» στη Βιέννη της Αυστρίας, φιλοξενούμενος στο ελληνικό περίπτερο του ΕΟΤ, από τις 14 έως τις 17 Μαρτίου 2024.

Αρχείο dimos_zagoras_moyresioy_ekthesi_aystria.docx14.6 KB