Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Μειώθηκε σε 15 τόνους το μέγιστο μεικτό βάρος οχημάτων για διέλευση από τη γέφυρα Γαλανόρεμα Ζαγοράς

Παρ, 22/09/2023 - 10:30

Μετά από αυτοψία που πραγματοποίησαν μηχανικοί της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών των Περιφερειακών Ενοτήτων Μαγνησίας και Σποράδων , ανακοινώνεται ότι το μέγιστο επιτρεπόμενο μεικτό βάρος διέλευσης από την Γέφυρα Γαλανορέματος (Μέγα Γεφύρι) είναι 15 τόνοι και όχι πλέον 24, λόγω επιπλέον μηχανικής καταπόνησης της εν λόγω γέφυρας.

Ο Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου ενημερώνει όλους τους χρήστες του οδικού δικτύου για την εξέλιξη και επισημαίνει την ανάγκη αυστηρής τήρησης των νέων ορίων για την ασφαλή διέλευση οχημάτων.

Αρχείο dimos_zagoras-moyresioy_gefyra_galanorema.docx12.88 KB