Ημερίδα ΠΕΔ με θέμα: «Τοπική Αυτοδιοίκηση, Τουρισμός-Αγροτουρισμός και νέες τάσεις εν μέσω Πανδημίας»

Σάβ, 02/10/2021 - 10:00

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Περιφερειακής Ένωσης  (Π.Ε.Δ.)  Θεσσαλίας σας προσκαλούν να συμμετάσχετε στην ημερίδα με θέμα:

«Τοπική Αυτοδιοίκηση, Τουρισμός-Αγροτουρισμός και νέες τάσεις εν μέσω Πανδημίας».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 2/10/2021 ημέρα Σάββατο και ώρα 10:00 στην Τσαγκαράδα, στο ξενοδοχείο «Aglaida Apartments».

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα ασφαλείας σύμφωνα με τα υγειονομικά πρωτόκολλα.

Τρόποι παρακολούθησης:

1. Δια ζώσης παρακολούθηση με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης τελευταίου εξαμήνου.
  2. Εξ’ αποστάσεως παρακολούθηση μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης www.gmstudio.online

Αρχείο prosklisi_imeridas.docx101.41 KB
Αρχείο programma_imeridas.docx55.98 KB