Δελτίο Τύπου ολοκλήρωσης ημερίδας με θέμα: Συμβουλές Υγιεινής Διαβίωσης και Διατροφής

Τετ, 05/05/2021 - 11:15

Η Κοινωνική Σύμπραξη της Π.Ε. Μαγνησίας/ Σποράδων, σε συνεργασία με την Αρωγή ΑΜΚΕ, πραγματοποίησε διαδικτυακή ενημερωτική ημερίδα για τους δημότες του δήμου Ζαγοράς-Μουρεσίου, σηματοδοτώντας την έναρξη της υλοποίησης συνοδευτικών μέτρων στα πλαίσια της πράξης: «ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ, ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΔΑΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ 2015 – 2016- ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ /ΣΠΟΡΑΔΩΝ” ΤΟΥ ΕΠΕΠΙΣΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ (Ε.Β.Υ.Σ.) ΤΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΡΟΥΣ (ΤΕΒΑ) 2014-2020.