Ανακοίνωση για τους δικαιούχους ΚΕΑ από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου

Παρ, 14/01/2022 - 10:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Παρακαλούνται οι δικαιούχοι του Κ.Ε.Α. οι οποίοι υπέβαλλαν τις αιτήσεις τους εντός του Ιουλίου του 2021 και πρέπει να υποβάλουν εκ νέου την αίτηση τους εντός του Ιανουαρίου του 2022, να μην περιμένουν τα μηνύματα των ακυρώσεων όπως συμβαίνει συνήθως, καθώς υπήρξε ενημέρωση από το Υπουργείο πως λόγω τεχνικού προβλήματος, μέχρι σήμερα δεν έχει καταστεί εφικτή η ανάκληση των εγκεκριμένων αιτήσεων του Κ.Ε.Α. Κατόπιν αυτού παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνούν με το Κέντρο Κοινότητας στο 2426022458 και ώρες 7:00-15:00 καθημερινά προκειμένου να διευθετηθεί το ζήτημα τους.

ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Αρχείο anakoinosi_gia_kea.pptx113.73 KB