Ορθή Επανάληψη - Ανακοίνωση για εργασίες που θα γίνονται στο επόμενο διάστημα επί της επαρχιακής οδού Τσαγκαράδας - Μούρεσι

Τετ, 12/02/2020 - 14:30

Μετά από ενημέρωση που είχαμε από Δ/νση τεχνικών έργων της Π.Ε. Μαγνησίας σας γνωρίζουμε, ότι από Τρίτη 12 Φεβρουαρίου 2020 και για διάστημα 2 εβδομάδων περίπου θα εκτελούνται επί της Επαρχιακής οδού Τσαγκαράδας – Μουρεσίου (είσοδος Τσαγκαράδας) εργασίες σταθεροποίησης και αντιστήριξης των επιχωμάτων και των πρανών της οδού με την κατασκευή πασσαλοσυστοιχιών.

Λόγω του μικρού πλάτους της οδού και για την ασφαλή διέλευση των αυτοκινήτων είναι απαραίτητη η διακοπή της κυκλοφορίας τις ώρες που εκτελούνται οι εργασίες της πασσαλοδιάτρησης.

Η μεταφορά των μαθητών προς και από τα σχολεία τους θα πραγματοποιήται κανονικά.

Παρακαλούμε για την κατανόηση σας.

PDF icon apofasi_trohaias_2501.1.253-a.pdf130.65 KB
Microsoft Office document icon anakoinosi_gia_kleisto_dromo_neo.doc28.5 KB