Ανακοίνωση για δωρεάν Rapid Test με τη διαδικασία drive-through στον Δήμο Ζαγοράς – Μουρεσίου

Τρί, 11/05/2021 - 10:15

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας και τον ΕΟΔΥ θα πραγματοποιήσουν δωρεάν μαζικούς δειγματοληπτικούς έλεγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου (rapid-test) με τη διαδικασία drive-through στον Δήμο Ζαγοράς – Μουρεσίου.

Οι έλεγχοι θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 12 Μαΐου 2021

1. ΖΑΓΟΡΑ  (παρκινγκ Αγ. Κυριακής) από ώρα 09:00-11:30
  2. ΜΟΥΡΕΣΙ..... (Κεντρικός δρόμος, πλησίον Καφέ Ταχυδρομείο) από ώρα 12:30 έως 14:00.

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Microsoft Office document icon anakoinosi_gia_dorean_rapid_test_10-5-21.doc31 KB