Ανακοίνωση ΕΛΓΑ για υποβολή δηλώσεων ζημίας από βροχόπτωση - πλημμύρα για Ξουρίχτι - Τσαγκαράδα - Μούρεσι

Παρ, 15/10/2021 - 13:00 έως Παρ, 22/10/2021 - 14:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΛΓΑ

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ  ΟΙ   ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ   ΠΟΥ ΟΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥΣ  ΕΠΑΘΑΝ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ  ΕΝΤΟΝΗ  ΒΡΟΧΟΠΤΩΣΗ   ΠΟΥ ΕΠΛΗΞΕ  ΤΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ  ΞΟΥΡΙΧΤΙΟΥ - ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ -ΜΟΥΡΕΣΙ   ΣΤΙΣ 10-10-2021   ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΤΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ   ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΛΓΑ  ΜΕΧΡΙ   ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-10-2021.

ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΖΗΜΙΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ   ΚΑΙ  ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ  ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ  ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΖΗΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ.

Ο Ανταποκριτής   ΕΛ.Γ.Α.

Microsoft Office document icon anakoinosi_elga1.doc25.5 KB