Ψήφισμα του Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου σχετικά με την προτεινόμενη από το Υπουργείο Δικαιοσύνης, μεταφορά και συγχώνευση των Υποθηκοφυλακείων Ζαγοράς και Μηλεών με το Υποθηκοφυλακείο Βόλου.

Πέμ, 07/07/2016 - 11:15

Την Τρίτη 5 Ιουλίου 2016 ώρα 20:00΄μ.μ. στο Δημαρχείο στη Ζαγορά πραγματοποιήθηκε, η 9η Τακτική Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου μεταξύ των θεμάτων που συζητήθηκαν ήταν και το εξής θέμα:

Λήψη απόφασης σχετικά με την προτεινόμενη από το Υπουργείο Δικαιοσύνης, μεταφορά και συγχώνευση των Υποθηκοφυλακείων Ζαγοράς και Μηλεών με το Υποθηκοφυλακείο Βόλου.

Επί του θέματος το Δημοτικό Συμβούλιο αποφάσισε ομόφωνα για την έκδοση του παρακάτω ψηφίσματος, το οποίο έχει ως εξής:

Microsoft Office document icon d.t._9i_synedriasi_-_psifisma_.doc45 KB
Αρχείο 172.2016.docx46.18 KB