Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Παραλαβή αυτοκινήτου κατόπιν προτάσεως του Δήμου Ζαγοράς – Μουρεσίου στην ΚΕΔΕ

Πέμ, 16/04/2020 - 20:15

Ο Δήμος Ζαγοράς Μουρεσίου και η Κοινωφελής επιχείρηση ( Κ.Ε.ΔΗ.ΖΑ.Μ ) παρέλαβε ένα αυτοκίνητο με δωρεάν παραχώρηση από την εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτων Autohellas Hertz στο πλαίσιο συνεργασίας με την Κεντρική Ένωση Δήμων Ελλάδας (Κ.Ε.Δ.Ε.).

Η παραλαβή έγινε από τον πρόεδρο της Κ.Ε.ΔΗ.ΖΑ.Μ. Μούτο Ιωάννη από τα γραφεία της HERTZ στην Θεσσαλονίκη.

Ο Δήμαρχος Ζαγορά Μουρεσίου κ. Παναγιώτης Κουτσάφτης παράλληλα με τις ευχαριστίες του προς την ΚΕΔΕ και ειδικά στο πρόεδρο της κ. Δημ. Παπαστεργίου που μερίμνησε για την προμήθεια του οχήματος καθώς και την Hertz Ella's για την ανταπόκριση στην παραχώρηση,  δήλωσε ότι το αυτοκίνητο αυτό θα τεθεί από τις 16/4/2020 στη διάθεση των υπηρεσιών του Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου και ειδικότερα του προγράμματος «Βοήθεια στο σπίτι», προκειμένου να εξυπηρετηθούν καλύτερα και γρηγορότερα οι συμπολίτες μας που έχουν πραγματική ανάγκη στήριξης κι αυτήν την κρίσιμη περίοδο που όλοι μαζί με αλληλεγγύη και κοινωνική υπευθυνότητα δίνουμε τη μάχη κατά της πανδημίας του κορωνοϊού.

Η Κοινωφελής επιχείρηση ολοκλήρωσε την διανομή τροφίμων του προγράμματος ΤΕΒΑ... κατ οίκον λόγω του περιορισμού της κυκλοφορίας των συνδημοτών μας.

Συγχαρητήρια στους υπαλλήλους για την φιλότιμη προσπάθεια που κατέβαλαν.

«Μένουμε στο σπίτι και όλοι μαζί θα τα καταφέρουμε...»

«Όλοι μαζί δίπλα σε κάθε ευάλωτο συμπολίτη μας που χρειάζεται βοήθεια...»

ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Κ.Ε.ΔΗ.ΖΑ.Μ