Διευκρινήσεις σχετικά με την τελετή παράδοσης & παραλαβής του Κλειστού Γυμναστήριου Ζαγοράς

Δευ, 25/01/2021 - 09:45

Με ιδιαίτερη τιμή και χαρά σας ανακοινώνουμε την τελετή παράδοσης & παραλαβής  του Κλειστού Γυμναστηρίου Ζαγοράς, την Τρίτη 26 Ιανουαρίου 2021 και ώρα 12:00 στη Ζαγορά.

Η τελετή θα πραγματοποιηθεί στον προαύλιο χώρο του Κλειστού Γυμναστηρίου και θα γίνει με την παρουσία μόνο του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας κ. Κ. Αγοραστού, της Αντιπεριφερειάρχη  ΠΕ Μαγνησίας κ. Δορωθέας Κολυνδίνη & υπηρεσιακών παραγόντων, προκειμένου να τηρηθούν όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας για τη διαφύλαξη της δημόσιας υγείας και την αποφυγή διασποράς του COVID-19.

Διευκρινίζουμε ότι μετά τη λήξη της πανδημίας, ο Δήμος Ζαγοράς – Μουρεσίου θα προβεί στην οργάνωση ανοιχτής εκδήλωσης για το κοινό, αντάξια του μεγάλου αυτού έργου.

Από τον Δήμο Ζαγοράς - Μουρεσίου

Αρχείο dimos_zagoras-moyresioy.docx11.85 KB