Ανακοίνωση για τους επιτυχόντες του προγράμματος Κοινωφελούς χαρακτήρα για τις θέσεις του Δήμου μας

Τρί, 11/08/2020 - 14:00 έως Τετ, 12/08/2020 - 13:45

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνουμε ότι, οι επιτυχόντες ωφελούμενοι του Προγράμματος Κοινωφελούς Χαρακτήρα (Δημόσια Πρόσκληση Νο 4/2020), οι οποίοι έχουν επιλεχθεί σε θέσεις του Δήμου μας, θα πρέπει να υποβάλλουν στην υπηρεσία μας, αφού ειδοποιηθούν προηγουμένως από τον ΟΑΕΔ για την παραλαβή του συστατικού σημειώματος και τηρουμένων των ατομικών μέτρων υγιεινής και ασφάλειας, με τη χρήση προστατευτικής μάσκας και την υποχρεωτική τήρηση απόστασης τουλάχιστον 1,5-2 μέτρων μεταξύ των υπαλλήλων και των πολιτών, τα κάτωθι δικαιολογητικά προκειμένου να τοποθετηθούν στην αντίστοιχη θέση που επιλέχθηκαν: